neler yapıyoruz ?
doğru konumlandırma !

kurumsal kimlik
Doğru konumlandırma hedefleri olan marka ve kurumlar, hedefleri önceden tespit edilmiş veya uzun vadeli konumlandırma yapabileceğimiz markalar ile birlikte hareket etmek istiyoruz. kurumsal kimlik konusunda deneyimli ekibimiz, rekabet odaklı markalar ile çalışmayı hedefliyoruz.
referanslar
sosyal medya yönetimi
Doğru konumlandırma hedefleri olan marka ve kurumlar için, hedefleri istatistiksel olarak tespit edilmiş, yaratıcılıktan yayıncılığa kadar tüm aşamalarını müşterilerimizle birlikte yönetebilme kabiliyeti için ihtiyacınız kadar bileşenden oluşan çözümler üretiyoruz.
referanslar
reklam yönetimi
Marka hedefleri olan ve tam hizmet reklam ajansı hizmetleri almakta olan marka ve kurumlar için, kreatif çözümlemeden, yayıncılık networklerin takip ve raporlama hizmetlerine kadar geniş bir skalada hedefleri olan bir reklam yönetimi sunmaktayız.
referanslar
fotoğraf & video
Marka ve kurumlar için dijital dünyada kullanmak üzere, temellerini akademiden alan ekibimizin deneyimi ve meraklı yapımız ile markalara fark yaratabilecek konseptüel fotoğraf ve video ekibimiz ile sosyal medya videolarından tanıtım materyallerine kadar tüm alt alanlarda hizmetler üretmekteyiz.
referanslar
web
tasarım
Marka ve kurumlar için dijital dünyada, doğru temsili için siteler yapılandırıyoruz. kurumsal metin dili desteği ile sadece bir site değil, uzun yıllar devam ettirilebilecek yazılım temeli ile tüm yapısı SEO ile uyumlu siteler geliştiriyoruz. web sitesinin yönetim aşamalarında uzun süreli destek ve kreatif ekibimiz ile projelerimizi sürdürülebilirlik ilkesi doğrultusunda inşa ediyoruz.
referanslar